Бойовика «ДНР» з Одеси з позивним «Ланжерон» засудили до 15 років за ґратами (фото) «фото»

Бойовика «ДНР» з Одеси з позивним «Ланжерон» засудили до 15 років за ґратами (фото)

Учасник антиукраїнського руху в Одесі наприкінці травня 2014 року виїхав на тимчасово непідконтрольну територію Донецької області, де воював проти ЗСУ.

Про це повідомляють Офіс генпрокурора та СБУ.

На Одещині до 15 років за ґратами заочно засуджено стрілка «ДНР». Прокурор у суді довів, що учасник антиукраїнського руху в Одесі наприкінці травня 2014 року, який виїхав на тимчасово непідконтрольну територію Донецької області, проходив службу у підрозділах «руська православна армія», «республіканська гвардія міністерства оборони «ДНР» та у складі окремої розвідувальної роти «тайфун» на посаді стрілка під позивним «Ланжерон».

На посадах стрілка та командира окремих підрозділів чоловік брав участь у бойових діях проти військовослужбовців Збройних Сил України в населених пунктах Слов’янськ, Дебальцеве, Логвинове, Піски та у захоплені інших населених пунктів і об’єктів на Донеччині, – йдеться у повідомленні ОП.

Згодом бойовик перейшов до окремої розвідувальної роти «Тайфун», з дислокацією у м. Моспино Донецької області, додають у СБУ.

Під час досудового розслідування слідчими СБУ провину зловмисника повністю доведено.

Приморський районний суд Одеси визнав бойовика винним у вчиненні злочину за ч. 1 ст. 258-3 КК України та призначив покарання у вигляді 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Початок строку відбування покарання засудженому обчислюватимуть з дати його затримання та реального виконання покарання.

Раніше на USIonline.com

У Києво-Печерській Лаврі проводять контррозвідувальні заходи

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.