Боюсь, що ми почнемо забувати про це все, пробачати – одеській айтівець який служить бойовим медиком на Херсонщині (відео)

Раніше знімав для «National Geographic», а зараз евакуйовує поранених з під вогню. Як і в 2014 році.

Відео ТРО Медіа про роботу Євгена Лати – бойового медика 126 окремої бригади ТрО ЗСУ – оприлюднила 126 окрема бригада територіальної оборони м. Одеса.

Євген зі своїм вірним лабрадором Ларрі несе службу з самого початку повномасштабного вторгнення, але бойовий досвід чоловік отримав ще у 2014 у складі одного з добробатів на Сході.

В 5-хвилинному інтерв’ю, яке Євген дав на Херсонському напрямку, де наші хлопці утримують плацдарм на лівому березі Дніпра, він розповів про те, що змінилося на війні, як жартують медики, коли не до жартів, а також про те, що ненавидить людей, які кайфують від війни.

Зараз напевно вже немає такої території в Україні, яка була б повністю небезпечна. Але коли перестають лунати вибухи у центрі міст, російські війська відходять – люди розслабляються, їм здається що війна це десь локально. І я боюсь що через коротку пам’ять ми почнемо забувати, пробачати, – каже Євген Лата.

Обережно, присутній потенційно важкий для сприйняття контент.

Раніше на USIonline.com

Щоденно обстежують місця запеклих боїв: одеський пошуковець Сергій Суднік – про евакуацію загиблих воїнів (фото, відео) 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.