Благодійний фонд надасть 30 млн гривень для підтримки всиновлення дітей в Україні «фото»

Благодійний фонд надасть 30 млн гривень для підтримки всиновлення дітей в Україні

До Дня всиновлення СОС Дитячі Містечка спільно з Міністерством соціальної політики запускають програму для підтримки сімей, які всиновили дітей в 2022 році. У рамках програми грошову допомогу отримають 500 родин, які всиновили дітей, починаючи з 1 січня 2022 року.

Як повідомили Українській Службі Інформації у фонді, грошова виплата здійснюється на одну дитину в розмірі від 45 тис., до 75 тис. гривень. Розмір виплати залежить від віку та статусу дитини.

Заповнити заявку на отримання допомоги та дізнатися деталі програми можна на сайті: sos-ukraine.org.

СОС Дитячі Містечка — єдина організація в Україні, що комплексно підходить до проблеми сирітства, працюючи не лише з наслідками, а й над профілактикою, шляхом підтримки вразливих родин. На території Україні організація працює вже 18 років. За цей час організація допомогла понад 160 тисячам людей.

З початку повномасштабної війни ми спостерігаємо значний ріст бажаючих прийняти дітей у свої сім’ї. На нашу думку, навіть у такий складний час право дитини жити в повноцінній родині має бути реалізовано. Працюючи останніх 8 років в Луганській області, СОС Дитячі Містечка отримує величезну кількість звернень про допомогу та підтримку від родин-усиновлювачів,зазначає програмна директорка СОС Дитячі Містечка Дар’я Касьянова.

Незважаючи на активні бойові дії, на території нашої країни є люди, яким небайдужі до майбутнього дітей-сиріт, які втратили своїх батьків і потребують піклування та родинного затишку. Люди, які готові нести відповідальність за дітей та стати їхньою опорою в житті. А ми в СОС Дитячі Містечка й надалі допомагатимемо цим родинам в соціальному та психологічному напрямках! додає пані Дар’я.

30 вересня – День усиновлення — визначна дата, коли ми вшановуємо чоловіків та жінок, які взяли на себе батьківський обов’язок для виховання майбутніх поколінь.

Отримати додаткову інформацію можна тут:

Сайт: sos-ukraine.org

Ел. пошта: Denys.Zhurov@sos-ukraine.org

Контактний номер: +38 063 771 08 78

Довідка: 

Благодійна організація «СОС Дитячі Містечка Україна» розпочала свою діяльність у 2003 році. Вона є членом Міжнародної Федерації SOS Children’s Villages International (SOS Kinderdorf) і працює відповідно до Конвенції ООН про права дитини.

Місія організації запобігання сирітству в Україні, розвиток сімейних форм виховання для дітей, позбавлених батьківського піклування та підтримка молоді, яка виходить з-під опіки.

Раніше на USIonline.com

«SOSДіти»: Допомога для родин на Одещині

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.