Благодійна організація Help Ukraine Center USA зібрала для українців чималу суму (фото) «фото»

Благодійна організація Help Ukraine Center USA зібрала для українців чималу суму (фото)

Благодійна організація Help Ukraine Center USA, у складі якої є одесити, забрали для України 9 мільйонів 600 тисяч доларів за три місяці роботи.

Про це повідомляє кореспондент Української Служби Інформації.

Така ринкова вартість тринадцяти контейнерів гуманітарної допомоги. Чотири контейнери вже дісталися нашої країни. У них – медичне обладнання та обладнання для лікарів. Ще п’ять контейнерів зараз на шляху до нас.

Україна потребує допомоги. Аби її було дійсно достатньо, важливо залучати іноземні громади до цього процесу.

Головна місія команди Help Ukraine Center USA – знаходити великі обсяги допомоги. Ми намагаємося підходити широко до розв’язання гуманітарних проблем України. Це довга та кропітка робота усієї команди: тисячі листів та запитів, постійні переговори, зустрічі, презентації. Але ми чітко знаємо, для кого працюємо. Українці – наша головна мотивація, – розповіла УСІ волонтерка фонду одеситка Анна Гринів.

Кілька місяців тому в Америці було створено один з найбільших волонтерських рухів у світі, який допомагає українцям. Окрім медичного обладнання та ліків, волонтери передають також харчові набори.

До Нового року ми готуємо критично необхідні для українців речі: їжу, медикаменти, гігієнічні засоби, теплий одяг. Хто здивував з благодійників? Ми дивуємося щодня і щиро вдячні усім, хто допомагає. Нам телефонують великі корпорації на офісний телефон зі словами «У нас є для України два контейнери їжі. Чи зможете ви це доставити в Україну?» І ми звісно відповідаємо, що так. Є й інші приклади. Одна жінка зателефонувала та сказала, що не може запропонувати багато грошей, але вона купила нитки і зв’язала 25 шарфиків для того, щоб зігріти українців. Ми були дуже зворушені. Друга історія – група молодих американців виграла гроші в покер і на виграні гроші закупила та надіслала консерви на наш склад. Найважливіше – кожен американець, якого ми зустрічали, дякував українцям за їхню мужність та сміливість. А ми в свою чергу, дякуємо американцям за підтримку, – поділився з УСІ керівник фонду Олексій Прокопенко.

Партнерами організації в Україні виступають волонтерська ініціативі «Співдія» та благодійний фонд «Корпорація монстрів». На меті Help Ukraine Center USA – зібрати не просто контейнери, а цілий корабель гуманітарної допомоги для України.