Більшість за демонтаж пам’ятника Катерині в Одесі: опитування добігає кінця «фото»

Більшість за демонтаж пам’ятника Катерині в Одесі: опитування добігає кінця

 Своєю думкою, що робити з пам»ятником Катерині вже поділилися більш 7 тисяч одеситів. Лідирує варіант - знести повністю.

До закінчення опитування залишився лише один день, тож навряд чи результати кардинально зміняться. А якщо ви ще не проголосували – поспішайте.

Проголосувати та побачити результати можна на платформі «Соціально активний громадянин». Наразі на першому місці – демонтувати пам’ятник повністю. За нього станом на 12:30, 19 жовтня віддали свій голос 3 528 одеситів, перевірено 2 111, заблоковано 520.

На другому місці – зберегти пам’ятник на своєму місці, доповнивши історичною інформацією щодо діяльності Катерини II – 2 615 голосів, перевірено 1 771, заблоковано 147.

За варіант демонтувати з пам’ятника лише скульптуру Катерини II проголосували 15 одеситів. 36 респондентів вважають, що вирішення питання треба відкласти до закінчення воєнного стану.

617 чоловік хочуть, щоб пам’ятник зберегли на своєму місці без змін. 317 одеситів проголосували за те, щоб зберегти пам’ятник та перенести до спеціального меморіального парку або музею.

Зараз проголосували лише 7 154 людини, хоча опитування тривало місяць і вже добігає кінцю. Попередньо в онлайн режимі провели громадські слухання, у яких могли взяти участь усі бажаючи одесити. Приймати участь у опитуванні можуть лише громадяни України з одеською пропискою. Багато хто з людей у соцмережах поскаржився, що на сайті «Соціально активний громадянин» важка реєстрація та треба надати багато особистої інформації – тому вони відмовилися приймати участь у опитуванні.

Нагадаємо, що остаточне рішення приймуть на сесії міської ради.

Якщо ви хочете проголосувати, це ще можна зробити до 20 жовтня за посиланням: http://citizen.omr.gov.ua

Раніше на  USIonline.com

«Єкатєріна = Путін»: В Одесі розмалювали пам’ятник імператриці (фото, відео)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.