Бійці НГУ в Одесі виявили ймовірних зрадників України (фото) «фото»

Бійці НГУ в Одесі виявили ймовірних зрадників України (фото)

Під час несення служби на взводному опорному пункті в Одеській області, військовослужбовці 11 бригади ім. Михайла Грушевського Південного ОТО НГУ помітили чоловіка та жінку, які ймовірно вели спостереження за військовим об'ктом.

Про це повідомив Українській Службі Інформації, керівник пресслужби Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України Сергій Шенклян.

При перевірці чоловіка й жінки в їх мобільних телефонах виявили багато дзвінків на номера абонентів росії.

Також на одному з блокпостів на в’їзді до міста бійці зупинили жінку для перевірки документів. Під час спілкування вона поводила себе дивно, а при перевірці мобільного телефону бійці виявили фото ракетного обстрілу, який вона відправила в месенджері іноземцю, та номера телефонів абонентів рф. Крім того, виявлена інформація, яка свідчить про те, що жінка займається незаконною легалізацією іноземних громадян на території України.

В обох випадках про даних осіб повідомили співробітникам Служби безпеки України та передали їх працівникам слідчо-оперативної групи поліції за підозрою у скоєнні злочинів, передбачених статтею №111 та №332 Кримінального кодексу України.

Раніше на USIonline.com

«Головне, щоб не попилили»: одесити про допомогу постраждалим від війни (відео)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.