Байрактар із Одеси продемонстрував свою майстерність у Франції (фото) «фото»

Байрактар із Одеси продемонстрував свою майстерність у Франції (фото)

Одеські борці греко-римського стилю Владлен Козлюк та В'ячеслав Байрактар завоювали дві медалі на міжнародному турнірі «Гран-прі Анрі Даглена», який проходив у французькій Ніцці 22 січня.

Про це повідомляє пресслужба відділення НОК України в Одеській області.

25-річний Владлен Козлюк (тренери – Ігор Моїсеєв, Андрій Деркач) став переможцем в категорії «до 97 кг», а 26-річний В’ячеслав Байрактар (тренери – Георгій Цонков, Юрій Коваль) завоював срібло в категорії «до 55 кг».

У фіналі Козлюк достроково переміг чинного чемпіона Європи серед молоді Гіоргі Кацанашвілі.

Доля медалей в категорії «до 55 кг» визначалася за підсумками турніру в одне коло між чотирма спортсменами.

В перші сутичці В’ячеслав Байрактар поступився своєму співвітчизнику Корюну Саградяну (1:5), але потім взяв верх над французом Іліаном Айнауї (8:1), а потім – над грузинським борцем Акакі Осіашвілі.

Всього на «Гран-прі Анрі Даглена-2023» збірна України завоювала 15 медалей (4 золоті, 6 срібних, 5 бронзових).

Відзначимо, що цей турнір був одним з відбіркових до чемпіонату Європи, який відбудеться в Загребі 17-23 квітня.