Одеські волонтери відправили на фронт ще 90 дронів і збирають гроші на нову партію «фото»

Одеські волонтери відправили на фронт ще 90 дронів і збирають гроші на нову партію

Одеська «Корпорація монстрів» не тільки знову відправила «пташок» бити ворога. До проекту приєдналася компанія, яка усю суму новорічного бюджету на корпоративні подарунки партнерам та клієнтам направить на купівлю бойових дронів для ЗСУ. 

Про це розповіла волонтер Катерина Ножевнікова.

Три дні тому ще 90 птахів, яки несуть нашу лють до ворогів, відлетіли на самий нуль. І сьогодні вони несуть різдвяні подарунки ворогам. Цей проект показав свою доцільність і допомагає нищити ворога та зберигати життя наших хлопців, бо така «робота» є більш небезпечною для воїнів ЗСУ, – розповіла Катерина.

До проекту доєдналися LanTec – технологічна компанія, яка продає серверне і мережеве обладнання, займається розробкою та розповсюдженням сучасного програмного забезпечення для розвитку українського бізнесу. До війни вони допомагали волонтерам забезпечувати комп’ютерами цивільні лікарні та дитячі будинки. З початку війни компанія не припиняє свою діяльність та активно допомагає ЗСУ. ‎

Компанія Lantec усю суму новорічного бюджету на корпоративні подарунки партнерам та клієнтам направить на допомогу ЗСУ на проєкт «Божественний вітер». Таким чином вони хочуть відзначити своїх парнерів та клієнтів, які точно розділять подібну ініціативу і автоматично стануть учасниками збору, – розповіла Катерина.

Якщо ви теж хочете «привітати» рашистів зі святами, долучитися до збору можна тут:

картка 4246001003547399
БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «КОРПОРАЦІЯ МОНСТРІВ»
код 41569293,
IBAN UA943052990000026007044917519 ,
в АТ КБ “ПРИВАТБАНК” МФО 305299

Також можна замовити свій особистий дрон та відправити побажання ворогу, – якщо хочете, то вам сюди.

Для цього треба зробити переказ у 12 тис грн та написати мені в особисті ваше побажання. В нас таких вже ціла стайка, – розповіла Катерина.

І, звісно, кожен донат важливий. Якщо ви хочете привітати наших захисників зі святами, є окремий збір на подарунки для них.

Раніше на USIonline.com

Дівчинці з Затоки, яка втратила ногу від обстрілів росіян, зібрали кошти на протез (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.