Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду має продовжити розгляд апеляційних скарг прокурорів САП на виправдальний вирок меру Одеси Геннадію Труханову та ще сімом фігугантам у справі одеського "Краяну".

Про це повідомляє спецкор Украинскої Служби Інформації Катерина Петренко.

15:19 Оскільки прокурори затримуються, а також обвинувачений Василь Шкрябай і адвокат Тарас Пошиванюк затримуються в іншому кримінальному провадженні по обранню запобіжного заходу Шкрябаю, колегія суддів вирішує, чи відкласти засідання, чи оголосити перерву.

15:25 Суд оголошує перерву до 16:00, аби дочекатися прокурора Валентина Мусіяку. Він в дорозі.

Стало відомо, що перерву скорочують до 15:30, оскільки прокурор в суді буде швидше.

15:30 Сторона захисту вважає неможливим продовжити розгляд сьогодні, бо не бачать сенсу очікувати інших учасників процесу.

Хоч у тій справі і дебати, проте прокурор наголошує, що об'єктивно краще перенести розгляд до завтра, бо у тій справі закінчать близько 18:00 вечора.

Також головуючий суддя Віктор Панкулич сказав, що судді готові відтермінувати свої відпустки, якщо скоординовано учасники узгодять подальші дати засідань.

Колегія суддів оголосила перерву у справі до 15:00 18 червня.

Как сообщала USIonline.comАпеляційна палата Вищого антикорупційного суду приступає до розгляду по суті апеляційних скарг прокурорів на виправдальний вирок меру Одеси Геннадію Труханову.

Читайте нас в Telegram.

Комментарии