15 років за ґратами проведе агент фсб, який вивісив в Одесі російський прапор (фото) «фото»

15 років за ґратами проведе агент фсб, який вивісив в Одесі російський прапор (фото)

Суд визнав винним та позбавив волі на 15 років мешканця Одеси, який співпрацював з фсб рф та намагався викрасти людину.

Про це повідомляє Державне Бюро Розслідувань.

Чоловік після повномасштабного вторгнення загарбників почав вести підривну діяльність в Одесі. Зокрема, 22 серпня 2022 року він розмістив на одному з житлових будинків нашого міста прапор рф із підписом: «Одесса – русский город». Фото з прапором він передав представникам держави-агресора для використання у пропагандистських матеріалах.

Також чоловік збирав і передавав окупантам інформацію про ЗСУ та військові об’єкти в Одесі, дані щодо українських патріотів, вербував колишніх українських правоохоронців для підривної діяльності проти України.

Зрадник не відмовлявся й від звичайної злочинної діяльності. Він з посібниками планував викрасти патріотично налаштованого підприємця Одеси, який займався волонтерською діяльністю. Для цього зловмисники облаштували підвал для тортур чоловіка, щоб той «погодився» віддати все своє майно та гроші. Кураторам з фсб вони розповідали, що хочуть зробити це, аби дестабілізувати ситуацію в місті, а також для того, щоб після захоплення Одеси військами агресора, обміняти українського патріота на російських полонених.

Наприкінці вересня ДБР спільно з СБУ провели спецоперацію для затримання чоловіка з його подільниками.