Звуки вибухів в Одесі: офіційна інформація «фото»

Звуки вибухів в Одесі: офіційна інформація

Звуками бойової роботи, вибухами та пострілами час від часу можуть супроводжуватися дії Сил оборони.

Про це повідомляє оперативне командування «Південь».

Одеська область і сам обласний центр залишаються в пріоритетах ворога, незважаючи на посунення лінії фронту суттєво на схід після деокупації правобережжя.

Регіон має вихід до Чорного моря, де присутнє на бойовому чергуванні досить суттєве корабельне угруповання чорноморського флоту рашистів. Крім того, регіон досить системно піддається ракетно-дроновим атакам. Повітряні безпілотники з моря проводять розвідку та намагаються викривати обстановку, в тому числі і вишукуючи системи протиповітряної оборони.

Протидесантна оборона узбережжя, організована з перших днів повномасштабного вторгнення лишається актуальною і сьогодні, незважаючи на малу ймовірність ворожої висадки. Водночас не виключається проведення диверсійно-розвідувальної роботи і з використанням водолазних груп противника.

Сили та засоби оборони регіону зосереджені та організовані для забезпечення безпеки. В тому числі із проведенням бойових і навчальних заходів для підтримання готовності і реагування на виклики та загрози.

Таким чином, час від часу дії Сил оборони можуть супроводжуватися звуками бойової роботи, вибухами та пострілами.

Пам’ятаємо, що поки в країні триває війна, треба бути уважними й пильними, довіряти Силам оборони України, але дбати про власну безпеку та безпеку близьких. У випадку загрози населення регіону оперативно сповіщається про необхідність переходу в укриття. В інших випадках, коли триває повсякденна робота, ми не сповіщаємо про її час, місце і результати. Оскільки діяльність підрозділів Сил оборони не підлягає висвітленню, щоб не орієнтувати ворога, – звертаються до українців.

Громадян просять ставитися до системи охорони та оборони регіону з розумінням, не поширювати фото, відео і текстову інформацію про таку діяльність.

Раніше на  USIonline.com

Війна. День 276: коротко про головне (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.