ЗСУ на півдні потопили баржу окупантів з технікою, знищили 6 «Градів» «фото»

ЗСУ на півдні потопили баржу окупантів з технікою, знищили 6 «Градів»

На південному напрямку противник продовжує зосереджувати зусилля на організації оборони та спробах втримати захоплені території. Намагається зірвати активні дії Сил оборони, обстрілює позиції наших військ вздовж лінії зіткнення. На окремих напрямках вводить резерви, активізує повітряну розвідку. Однак отримує потужні удари від наших воїнів.

Про це повідомляє ОК «Південь».

Минулої доби ворог намагався провести штурмові дії силами до мотострілецького взводу в напрямку Давидів Брід – Білогірка. Був вчасно виявлений та зупинений артилерійським вогнем, із втратами ретирувався.

Спроби налаштування альтернативної переправи через Дніпро, в районі Нової Каховки та Козацького, успіху не мали. Наведення переправи не витримало вогневого контролю й зупинилося.

Баржа, завантажена озброєнням, технікою та особовим складом, потрапивши під вогневе ураження, пішла на дно.

Протягом бойового дня ворог також продовжував обстріли наших позицій вздовж лінії фронту, по прилеглих територіальних громадах, наніс 3 авіаційні та 3 ракетні удари.

В Криворізькому районі Дніпропетровщини ворог продовжував шантаж ракетними ударами по критичній інфраструктурі. Обійшлось без жертв. По Баштанському району Миколаївщини ввечері бив реактивними снарядами з системи залпового вогню “Смерч” та згодом ще й з зенітно-ракетних систем С-300. Уражено відкриті ділянки місцевості, сільськогосподарські угіддя. Беж людських втрат.

Наша авіація нанесла 15 ударів по ворогу. 2 безпілотних розвідника оперативно-тактичного рівню «Орлан-10» та «Орлан-30» знищено.

Ракетно-артилерійські підрозділи виконали понад 260 вогневих завдань, в тому числі по 4 районах зосередження ворожих резервів живої сили та техніки в Бериславському, Генічеському, Каховському й Херсонському районах, по мостах і альтернативних переправах – понтонах і баржах.

Підтверджені втрати ворога складають

  • 90 рашистів,
  • 3 танки,
  • 8 одиниць іншої авто-бронетехніки,
  • 3 гаубиці «Мста-Б» й «Мста-С»,
  • 4 самохідних 152 мм «Акації»,
  • 2 самохідних гармати «Гіацинт-С»,
  • 6 реактивних систем залпового вогню «Град»,
  • склад ворожих боєприпасів в Правдиному.

З послабленням шторму корабельне угруповання ворога збільшилось до 10 одиниць, що продовжують укриватися вздовж кримського узбережжя. На бойовому чергуванні 3 надводних ракетоносії 24-ох “Калібрів” і 3 великих десантних кораблі.

Раніше на USIonline.com

Війна. День 209: коротко про головне (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.