Знову екстрені відключення. На Одещині дуже суттєвий дефіцит електрики «фото»

Знову екстрені відключення. На Одещині дуже суттєвий дефіцит електрики

Остання атака рф на об»єкти критичної інфраструктури 14 січня спричинила зростання дефіциту електроенергії в країні. У найближчий час регіон не може отримувати енергію за графіками.

Про це повідомляють у ДТЕК Одеські електромережі.

НЕК Укренерго зменшив кількість електроенергії, яка може бути використана Одеською областю – ліміт електроспоживання. Це сталося через великий дефіцит енергії в усієї країні.

Станом на 17 січня Укренерго надав обмеження споживання електроенергії на денний час – майже 660 МВт. Це половина від нормального енергоспоживання області. При цьому критична інфраструктура, до якої не застосовуються відключення, використовує майже половину всієї доступної електроенергії. Для населення та промисловості лишається лише 53%. Вночі ліміти ще менші – близько 30% від потреби електроенергії за нормальних умов.  При цьому левову частку споживає критична інфраструктура, – пояснили у ДТЕК.

Також енергетики зазначили, що при таких умовах забезпечити виконання графіків – неможливо, оскільки не вистачає доступної потужності, щоб забезпечити клієнтів світлом в гарантовані графіком години. Тому в області продовжують діяти екстрені відключення.

До графіків зможемо повернутися лише тоді, коли знизиться дефіцит електроенергії в країні і НЕК Укренерго зможе надати більші ліміти споживання на область, – наголошують у ДТЕК.

Енергетики всієї країни вже працюють над стабілізацією ситуації, щоб якомога швидше повернутись до прогнозованих графіків відключень.

Раніше на USIonline.com

В Одесі діють екстрені відключення світла: електротранспорт не працює

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.