Знеструмлені всі, окрім ліній з критичними об’єктами: прогнози ДТЕК на включення світла «фото»

Знеструмлені всі, окрім ліній з критичними об’єктами: прогнози ДТЕК на включення світла

Не дуже гарна новина - деякі будинки в Одесі можуть залишатися без електрики до кінця тижня. Спрогнозувати, на якій вулиці скоро з»явиться світло, зараз неможливо.

Про це під час брифінгу з журналістами заявив Генеральний директор ДТЕК Одеські електромережі Дмитро Григор’ єв.

Він розповів про ситуацію з електропостачанням в одеському регіоні. Так, з 1 жовтня росія випустила в напрямку Одещини понад 80 ракет, з них 51 була спрямована на нашу енергосистему.

Відбулись дуже великі руйнування. Атака, яка була позавчора, пошкодила велику кількість енергетики й диспетчер не встиг зреагувати, спрацювала протиаварійна автоматика, яка і відключила велику кількість клієнтів. Це була глобальна аварія, яка проходила і по інших областях України, — розповів Григор’єв.

Дмитро Григор’ єв

На цей час 70% домівок та підприємств Одещини залишаються без світла. Через критичну ситуацію в країні діють протиаварійні відключення. Електроенергія спрямована лише до важливих об’єктів інфраструктури та будинків, які знаходяться на цій лінії. Це не тільки лікарні, але насосні станції водоканалу, розповів Григорєв, деякі потужності подаються до теплогенеруючих компаній, а також об’єктів, які живлять військових, які слідкують за небом Одещини. Інші споживачі можуть залишатися без світла до кінця тижня.

Після стабілізації ситуації ми повернемося до стабілізаційних графіків відключень, але вже варто враховувати, що відключення не будуть як раніше по три-чотири години, — розповів він.

Наразі працівники ДТЕК проводять відновлювальні роботи, очікується постачання великої кількості коштовного обладнання. Проте через війну є затримки з доставкою, а виготовлення деякого обладнання може тривати ще дев’ять місяців. Тому в цьому питанні Україна розраховує на допомогу Європи.

Раніше на USIonline.com

В пошкоджену від вибуху п’ятиповерхівку на Краснова частково повернули тепло, воду та світло

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.