Знання ціною в життя: в Одесі для дітей відкрилася школа першої допомоги (фото) «фото»

Знання ціною в життя: в Одесі для дітей відкрилася школа першої допомоги (фото)

Для дітей 8 - 11 класів безкоштовно проводять заняття про важливі основи надання домедичної допомоги: собі, другу або навіть дорослому.

Про це повідомляє кореспондент Української Служби Інформації.

Школа першої допомоги – це сумісний проєкт Національної ради з охорони здоров’я та безпеки, Центра громадського здоров’я, Medical Hub Odrex, групи компаній «Парамедик», навчального центру SAR. Заняття повністю безкоштовні і тривають 3 години, з 10:00 до 13:00.

На заняттях діти:
• дізнаються про важливі основи надання домедичної допомоги: собі, другу або навіть дорослому,
• навчаться розрізняти небезпечні стани постраждалого,
• розглянуть, які невідкладні дії слід виконати, аби врятувати здоров’я та життя людини,
• дізнаються, як комунікувати зі спеціальними службами, контролювати стан постраждалого до прибуття «швидкої».

Це знання ціною в життя. На жаль, вони можуть бути сьогодні потрібні навіть в Одесі. Діти 8-11 класу – це майже дорослі, які повинні знати, як правильно викликати швидку допомогу та зберегти життя. Програма нічим не відрізняється від програми для дорослих, – розповів голова Національної ради з охорони здоров’я та безпеки Микита Карпенко.

Микита Карпенко

Заняття вже тривають. 18 серпня дітям розповіли про види кровотеч, як правильно на них реагувати та що необхідно в даному випадку робити.

Під час війни всі стали старшими і діти часом реагують більш виважено, ніж дорослі, – зазначив інструктор навчального центру SAR Денис Тимаков.

Денис Тимаков

Як зазначив медичний директор Медичного будинку Odrex Дмитро Гавриченко, з початку війни росії проти України тут було організовано з партнерами з компанії SAR навчання цивільних осіб, а зараз вчать дітей. Регулярно проводилися інші курси навчання, зокрема – для військових медиків.

Дмитро Гавриченко

 

В цілях безпеки максимальна кількість у групі – 25 дітей. Вже більше 100 осіб пройшли заняття.