Знайшли на кукурудзяному полі: одеські поліцейські повернули додому юну сумчанку «фото»

Знайшли на кукурудзяному полі: одеські поліцейські повернули додому юну сумчанку

Юна жителька Сумської області завела знайомство в інтернеті та, нікого не сповістивши, поїхала за 840 кілометрів від дому, щоб зустрітися із хлопцем.

Про це повідомили в обласній поліції.

Про те, що дівчинка може знаходитись в Ананьївській ОТГ у свого знайомого ювенальним поліцейським Одещини повідомили колеги із міста Тростянець. Проте за вказаною адресою втікачки не було, а хлопець заперечував знайомство з нею.

Поліцейські продовжили пошуки та під час бесід із місцевими жителями встановили водія, який підвозив розшукувану та односельчанку із сином, що зустрічали її з автобуса. У розмові із правоохоронцями, жінка розповіла про день зустрічі з утікачкою, вона згадала, як юначка, побачивши правоохоронців, сховалася.

Знайшли дівчину на кукурудзяному полі. Як виявилося, це не перший вояж дівчини, нещодавно вона аналогічним чином побувала на Черкащині. Юначка пояснила, що не бажає жити з бабусею-опікуном.

Протиправних дій щодо неї скоєно не було, але ми роз’яснили, до чого може призвести така легковажна поведінка. Зараз за нею вже виїхали працівники поліції Сумської області, які супроводять підопічну додому, – розповіли у поліції.

Раніше на  USIonline.com

Посварилася з мамою через хлопця: юна одеситка декілька тижнів жила на вулиці (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.