Зернові перевезення «Укрзалізницею» скоротились на третину: підсумки півріччя «фото»

Зернові перевезення «Укрзалізницею» скоротились на третину: підсумки півріччя

У першому півріччі 2025 року перевезення зерна та продуктів його переробки залізницею впали на 32,5%. В «Укрзалізниці» пояснюють таке падіння затримкою старту сезону та сподіваються на вирівнювання в другій половині року.

Про це повідомили в «Укрзалізниці».

За даними компанії, у січні–червні перевезення агропродукції суттєво знизились — насамперед через пізній початок сезону у фермерів та складну ситуацію з логістикою. У липні відбулося певне зростання, однак обсяги досі не вийшли на рівень минулих років.

Водночас в УЗ наголошують на важливості дотримання вагових норм під час автоперевезень зерна, щоб уникнути руйнування доріг і забезпечити чесну конкуренцію між видами транспорту. Спільно з ДСБТ тривають перевірки вантажівок, що прямують до портів.

Хоча аграрний напрям лишається одним із ключових для залізниці, низькі вантажні тарифи не покривають витрати компанії.

Загалом за пів року «Укрзалізниця» перевезла 79,6 млн тонн вантажів — це на 11,8% менше, ніж торік.

Раніше на  USIonline.com

На Одеській залізниці хочуть відремонтувати майже 200 км колій

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.