Зеленський відреагував на обстріл Одеського порту «фото»

Зеленський відреагував на обстріл Одеського порту

Президент провів зустріч з делегацією Палати представників Конгресу Сполучених Штатів Америки на чолі з головою Комітету з питань збройних сил Адамом Смітом та розповів про обстріл Одеського порту.

Про це повідомляє Офіс президента.

Володимир Зеленський поінформував американських конгресменів про велику кількість ракетних ударів, завданих сьогодні російськими військами по Україні, зокрема по території Одеського порту. Він наголосив, що це відбулося менш ніж за добу після досягнутих у Стамбулі домовленостей щодо експорту українського зерна.

Це свідчить лише про одне: хоч би що говорила й обіцяла Росія, вона знаходитиме шляхи, як це не виконувати. Геополітично, зброєю, криваво або ні, але в неї є декілька векторів, як вона завжди діє, – зазначив президент.

У своєму вечірньому зверненні він додав, що ракетний удар по Одесі був цинічний та прорахований.

Якщо хтось у світі раніше ще міг говорити, що потрібен якийсь діалог, якісь домовленості про припинення вогню без деокупації нашої території, то сьогоднішні російські «Калібри» знищили саму можливість для таких заяв. І ми бачимо абсолютну одностайність світової реакції на цей російський удар. Окупантам уже нікого не обманути, – заявив Зеленський.

Він наголосив, що серед іншого, в результаті удару пошкоджено й будівлі Одеського художнього музею.

Ракети вдарили зовсім поруч з історичними об’єктами Одеси – з тим, що є надбанням не тільки для української культури, а й для культури Європи. Це очевидне російське варварство ще більше наближає нас до отримання саме тієї зброї, яка потрібна для нашої перемоги, – заключив президент.

Раніше на  USIonline.comЗ’явилися фото та відео гасіння пожежі в Одеському порту після ракетного обстрілу

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.