Зеленський подякував всім, хто обороняє підступи до Одеси та області «фото»

Зеленський подякував всім, хто обороняє підступи до Одеси та області

Президент подякував українцям за незламність і попросив зберігати єдність.

Про це він наголосив у своєму вечірньому зверненні.

За словами Зеленського, цієї доби відбувся один із найжорстокіших обстрілів Миколаєва та області за весь час повномасштабної війни. Десятки ракет і реактивних снарядів. Окупанти влучили по житлових будинках, школах, іншій соціальній інфраструктурі, по промислових обʼєктах.

Російський удар забрав життя Олексія Вадатурського та його дружини Раїси, засновника однієї з найбільших українських агрокомпаній «Нібулон», Героя України. Мої щирі співчуття рідним і близьким подружжя Вадатурських, – ще раз наголосив президент.

За його словами, зараз російська армія намагається посилити позиції в окупованих районах півдня, збільшує активність на відповідних напрямках. Частину російських сил на сході перекидають на південь – на Херсонщину та у Запорізьку область.

Жоден із російських ударів не залишається без відповіді від наших військових і розвідників.  Сьогодні я хочу подякувати кожному миколаївцю за незламність, за захист міста й області. Так само дякую Нікополю, Харкову, Кривому, всій Дніпропетровщині, міцним людям Запоріжжя та області, усім українцям Херсонщини, кожному й кожній, хто обороняє підступи до Одеси та області… Дякую за вашу сміливість! – наголосив президент.

Він попросив триматися, щоб і на тактичних рівнях держава-терорист відчувала свій програш – в обороні, в дипломатії, в політиці.

Також президент підписав декілька законів:

  • Закон щодо надання додаткових гарантій захисту працівникам засобів масової інформації, які працюють в районах ведення бойових дій;
  • Закон щодо забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб;
  • Закон щодо захисту цивільного населення у разі надзвичайних ситуацій і воєнних дій;
  • Закон, який створює умови для комплексної термомодернізації будівель і спрощує процес відновлення житлового сектору, пошкодженого ударами окупантів.

Хоч би що відбулося і хоч би що планували окупанти, ми маємо робити своє – захищати нашу державу та дбати одне про одного, – наголосив Зеленський.

Раніше на  USIonline.com

Масовий обстріл Миколаєва: розпочато розслідування (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.