Заспівав задля прославлення всіх українських воїнів, – інтерв’ю з бійцем 28-ї ОМБР (фото) «фото»

Заспівав задля прославлення всіх українських воїнів, – інтерв’ю з бійцем 28-ї ОМБР (фото)

За результатами глядацького голосування у суперфінал «Голосу країни» потрапив військовослужбовець Юрій Городецький. Чоловік служить в Збройних Силах України та є частиною 28-мої окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу. Відео зі співом військового вже не один раз вірусилися в мережі, за що його назвали «найспівучішим бійцем» ЗСУ.

Читайте інтерв’ю з військовослужбовецем Юрієм Городецьким на сайті Української Служби Інформації.

Цієї неділі, 29 жовтня, о 21:00 телеканал «1+1 Україна» відбудеться довгоочікуваний суперфінал європейського сезону «Голосу країни». Прямий ефір відбудеться з Варшави за підтримки польського мовника Telewizja Polska (TVP).

Цьогоріч тренерами «Голосу країни» стали суперзірки української сцени Юлія Саніна, Артем Пивоваров, Іван Клименко та DOROFEEVA. Весь сезон вони ділилися настановами та порадами з майбутніми зірками української сцени.

Юрій взяв участь у «Голосі країни-13» задля прославлення всіх українських воїнів.

Чи думали ви, коли йшли на сліпі прослуховування, що станете суперфіналістом проєкту?

Я думаю, що будь-який учасник, який вирішує спробувати свої сили на сліпих прослуховуваннях, так чи інакше сподівається потрапити до суперфіналу. Мені дуже хотілось дійти до фіналу і я завжди вірив у себе. Але на кожному з етапів проєкту, під час виступів, я не думав про те, чи попаду до наступного ефіру, я думав про те, як бути чесним і щирим на сцені у цей момент. Тобто я сподівався, але не зациклювався на цьому, а коли на крос-батлах усвідомив, що опинився у суперфіналі, відчув безмежну вдячність за можливість ще раз заспівати на сцені «Голосу країни».

Як склалися стосунки з Надею, як вашою тренеркою у «Голосі країни»?

Мені подобається працювати з Надею, я завжди до неї прислухаюсь. Вона неймовірно щира людина, яка завжди прийде на допомогу та підтримає членів своєї команди. Вона дала мені багато цінних порад, до яких я дослухався і намагаюсь притримуватись. Наприклад, Надя завжди каже, що на сцені не потрібно думати про текст пісні або те, як ти її заспіваєш, потрібно бути щирим у момент виступу і співати серцем. Це головне, а помилятися може будь-хто з нас, усі ми люди.

Чи змінилось щось у вашому житті за період участі у проєкті?

З’явилось ще більше можливостей, ніж було до цього. Мене стали частіше впізнавати, хоча і до проєкту так було, завдяки соціальним мережам, а зараз просто почалась нова хвиля. Люди почали з новими силами підтримувати мене і мою творчість. Я дуже довго думав чи варто мені йти на «Голос країни» поки триває війна, але моя дружина, теж військова, сказала, що це чудовий шанс. У нас з нею була можливість взяти відпустки, оскільки два роки ми працювали без них. Дружина підтримала мене і сказала, що ми можемо використати ці вихідні не для сімейних справ, а для втілення моєї мрії в життя. Після участі у проєкті в мене з’явилось ще більше натхнення продовжувати співати та розвиватись у цій сфері. Чи виграю я у «Голосі країни», чи ні, це вже не головне, я задоволений, що зміг показати себе.

Як вам вдається поєднувати військову службу і змагання у «Голосі країни»?

Якщо чесно, це дуже важко, адже на першому місці в мене завжди була і буде військова служба. Я не можу з головою зануритись у проєкт, через роботу. Не дивлячись на те, що я у відпустці, я цілодобово на зв’язку зі своїми хлопцями, за яких несу відповідальність. Звичайно, замість мене зараз поставили іншу людину, але ми постійно з ним на телефоні, я даю поради і настанови, як правильно зробити те чи інше. Коли я співаю на сцені, то не можу повністю віддатись пісні, все одно я постійно думаю, як там у моїх хлопців справи, адже будь-що може статися у будь-яку мить. Але в мене чудові колеги, які мені допомагають і підтримують, думаю, якби не вони, у мене нічого б не вийшло.

Що очікувати від вашого виступу у суперфіналі?

Я просто вийду на сцену і заспіваю від щирого серця. Я не збираюсь думати про саму перемогу або конкуренцію, я хочу заспівати для своїх глядачів, для всіх, хто вірить в мене. Як і на попередніх етапах я буду старатися торкнутися сердець своїм співом. Та якщо я все ж таки здобуду перемогу у проєкті, то сподіваюсь, що це дасть поштовх для мого музичного майбутнього, але звичайно, вже після перемоги.

Якби ви зараз могли звернутися до глядачів, які вас підтримують, то що б сказали?

В першу чергу, я б подякував усім глядачам «Голосу країни» за їх любов до України, віру у нашу перемогу та за їхню підтримку. У соціальних мережах я отримую дуже багато повідомлень, коментарів, у яких люди мотивують та підтримують мене, особливо падають в очі слова підтримки від рідних одеситів. Я з одеської області, тому багато коментарів від глядачів з Одеси, Роздільнянщини і власне Марківки, звідки я родом. Я дуже вдячний абсолютно всім глядачам проєкту.

Дивіться суперфінал «Голосу країни» у неділю, 29 жовтня, о 21:00 на телеканалі «1+1 Україна».

Раніше на  USIonline.com

Одеський військовий потрапив до «Голосу країни»: бригада просить підтримки

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.