Замість ігр – біль: в Одесі збирають гроші хлопчику з рідкісною хворобою «фото»

Замість ігр – біль: в Одесі збирають гроші хлопчику з рідкісною хворобою

У восьмирічного Діми Хаджіогло із Одеської області - хвороба, яка зустрічається в однієї людини на 200 тисяч. Через гамартому гіпоталамуса хлопчик щодня страждає на напади сильного болю, від якого немає ліків. Допомогти дитині може операція, але для цього потрібна велика сума грошей.

Історію Дмитра кореспондентові Української Служби Інформації розповіла його мати Наталія.

Поки його однолітки грають у дворі, восьмирічний Діма страждає від приступів сильного болю. Гамартома гіпоталамуса хоч і є доброкачественную пухлиною, впливає на життєво важливі функції- сон, жага, пам’ять, температура, потовиділення.

Він завжди був хворобливим, ми перевіряли його з двох рочків, то коліки, то проблеми з серцем, здавали дорогі аналізи. Коли йому було 6 років, майже 7 – Дімі різко стало погано. Він втратив свідомість. З того часу в нього з’явилися приступи, які не проходять. Ліки не допомагають,- розповіла його мама Наталія.

Наталія сама виховує хлопчика. Вона вже вивчила усе, що пов’язано с рідкісною хворобою. Говорить, що лікарі дивляться на Діму, як на експонат, адже такий діагноз зустрічається лише у одної людини на 200 тисяч. Допомогти хлопчику може лише операція, але їх проводять лише у Японії та США, проте у Штатах процедура коштує більше. Для того, щоб врятувати Діму та провести операцію, родині потрібно півтора мільйона гривень.

В нього постійна втомлюваність, в очах двоїться, йому постійно погано. Та постійні приступи. Лікарі говорять, що у таку мить його просто не потрібно чіпати, адже ліки не допомагають. Цю пухлину дуже важко дістати, та навіть у таких країнах, де проводять цю операцію, є наслідки та потрібен рік реабілітації. Проте ми на це згодні, тому ще неможливо – кожного дня дивитися, як страждає твоя дитина. До того ж, пухлина, хоч і повільно, але зростає. Через війну ми навіть не можемо їздити до лікарів на обстеження, як це було раніше, – розповіла мати хлопчика.

У Японії згодні прийняти одеського хлопчика, проживання буде безкоштовним, але сама операція дуже дорога. Ускладнює ситуацію війна в Україні, наразі допомогти погодився лише один фонд, але зібрано тільки 7 тисяч гривень. Важлива кожна сума, якщо ви можете долучитися до збору коштів оберіть зручний для вас спосіб з поміткою для Діми Хаджіогло.

Раніше на USIonline.com

Головне, що живі: після удару по Дачному потрібна допомога багатодітній родині (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.