Загроза з боку Білорусі зростає, на фронтах ворог не відмовився від наступу — Генштаб «фото»

Загроза з боку Білорусі зростає, на фронтах ворог не відмовився від наступу — Генштаб

Напрямок наступу з Білорусі може змінитися.

Про це на брифінгу розповів заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ бригадний генерал Олексій Громов.

Генерал нагадав, що у Білорусі продовжують розгортатися авіаційні та інші підрозділи російської армії, а режим Лукашенка проводить приховану мобілізацію. Також з білоруської території, як і раніше, запускають балістичні ракети та дрони по Україні. На аеродромах стоять літаки МіГ-31.

Загроза відновлення Збройними силами Росії наступу на північному фронті зростає. Цього разу напрямок наступу може бути змінений на захід білорусько-українського кордону для перерізання основних логістичних артерій постачання озброєння та військової техніки Україні від країн-партнерів, – відзначив Громов.

За його словами, українські військові постійно стежать за ситуацією й вживають заходи для прикриття кордонів на північному напрямку.

Також він наголосив, що ситуація на південному й східному фронті України загострилася після офіційно оголошеної мобілізації в Росії, але ворог поки успіху не має.

Станом на 20 жовтня основні зусилля противник продовжує зосереджувати на реалізації своїх планів з виходу на адміністративний кордон Донецької області, утримання захоплених районів Херсонської, частини Харківської, Запорізької та Миколаївської областей, – підкреслив Громов.

Ворог продовжує накопичувати озброєння та військову техніку, боєприпаси, зосереджувати свої нові підрозділи поблизу державного кордону з Україною, а також на тимчасово окупованих територіях.

Раніше на USIonline.com

Війна. День 239: коротко про головне (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.