Забив каменем за насмішку: мешканця Одеської області судили за вбивство дівчини «фото»

Забив каменем за насмішку: мешканця Одеської області судили за вбивство дівчини

20-річну дівчину знайшли мертвою та напівроздягнену. Напередодні вона пішла з вечірки зі знайомим. Той зізнався, що забив каменем дівчину за те, що вона над ним сміялася. Потім намагався вдати, що це нещасний випадок, але у суді розкаявся.

Про це кореспондент Української Служби ІнформаціїІ дізнався з вироку Комінтернівського районного суду Одеської області.

Вбивство сталося 3 роки тому біля будинку культури в селі Новомиколаївка Лиманського району. Поліції 24-річний обвинувачений розповів, що дівчина висміювала його і він вбив її на сексуальній почві. Але потім змінив показання – ніби дівчина впала, а на неї впало каміння.

В суді чоловік розкаявся, але розповідати, що сталося у ту ніч, відмовився. Місцева медсестра розповіла, що на голові 20-річної дівчини були травми, а штани приспущені. За висновком експертизи – дівчина впала, а після по її голові були нанесені удари. Подруга вбитої розповіла, що напередодні вони сиділи у однієї компанії. З вечірки жертва пішла з підозрюваним. Усі свідки погодилися, що знали хлопця як спокійну людину.

За умисне вбивство по рішенню Доброславського районного суду він отримав 10 років та 9 місяців в’язниці – в них зараховані термін перебування у СІЗО з березня 2020 року. Також він має заплатити родині вбитої 500 тисяч гривень.

Раніше на USIonline.com

На Одещині водій вбив пасажира, бо той стукав по сидінню

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.