За рік міська система охорони здоров’я в Одесі отримала більше 2 млрд грн (фото) «фото»

За рік міська система охорони здоров’я в Одесі отримала більше 2 млрд грн (фото)

Попри війну усі одеські медики працюють у повному обсязі. До того ж вони стикнулися з новими реаліями - большим обсягом пораненим військових та громадянських.

Про це розповів на брифінгу голова Одеського департаменту охорони здоров’я Левон Нікогосян, повідомляє Українська Служба Інформації.

Наразі усі медицинські заклади Одеси забезпечені генераторами, у тому числі завдяки міжнародним організаціям – це 99 генераторів. Це допомогло медикам працювати у блекаути.

У нас додалися нові пацієнти – поранені військові та цивільне населення. Наші медики зустрілися з зовсім іншими реаліями. Але незважаючи на це, одеські медики продовжили працювати у повному обсязі, – розповів Нікогосян.

Левон Никогосян

За 2022 рік у одеських лікарнях пройшли лікування більше 5 тис. військових. Тож особливо важливо те, що з перших днів повномасштабної війни в Одесі є достатня кількість донорів крові.

Також у місті надають допомогу дітям-переселенцям. Лікування пройшли більше 3 тис. дітей.

Наразі в Одесі немає потреби у дитячих вакцинах, а завдяки ЮНІСЕФ у всіх дитячих медзакладах були розміщені холодильники для вакцин.

За рік в Одесі народжуваність зменшилась на 30%.

Наразі ремонтні роботи тривають у декількох медичних закладах – дитячій лікарні, 1-й міській лікарні, у 5-й та 10-й лікарнях.

За рік медзаклади за надання послуг отримали більше 2 млрд грн за програмою «Медичні гарантії» та більше 50 млн на власні потреби.