За останні десять років Одеса отримала першу медаль з велоспорту (фото) «фото»

За останні десять років Одеса отримала першу медаль з велоспорту (фото)

Бронзовою призеркою чемпіонату України з велокросу, який відбувся в Кропивницькому, стала 35-річна спортсменка з Одеси Вікторія Бондаренко.

Про це повідомили в обласному відділенні Національного олімпійського комітету України.

Дистанцію 15 км (6 кіл) Вікторія Бондаренко подолала за 42 хвилини 17 секунд. Чемпіонкою України стала Катерина Набережна (Луганська), яка показала час 40.07.

У змаганнях серед чоловіків (17,5 км, 7 кіл) єдиний одеський представник 35-річний Максим Титов посів 16-е місце, відставши від чемпіона на одне коло.

Рельєф траси, яка була прокладена в місцевому парку, мав підйоми, спуски, корні та технічні швидкісні ділянки, де найменша помилка, і ти десь внизу обриву. Також на трасі, як і має бути в класичному велокросі, було дві перешкоди висотою 40 см та колода. Стрибати через них можна, але то лотерея. Мені краще було перебігти з велосипедом у руках. Цей елемент я вдома відпрацьовувала, тому втрачала не дуже багато, а може навіть і вигравала.

Для мене ця дисципліна, та й ще відразу Чемпіонат України, був дебютним, тому на шикуванні я була в останній лінії. Старт був, як завжди, спринтерський, бо вже на перших метрах всі хочуть зайняти найкращі позиції, бо потім на трасі буде вже складніше обійти суперниць. Боротьба за позиції проходить за частки секунд. Десь півкола вибиралася з хвосту, але наздогнати лідерів мені не вдалося, так і їхала на «просвіті», – Розказує Вікторія  про те, як завоювала медаль на своєму першому чемпіонаті України з велокросу.

Раніше на  USIonline.com

Одеські каратисти перемогли всіх у Львові та забрали 44 медалі (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.