За 5 тисяч доларів до Молдови: на Одещині затримали переправника ухилянтів (фото, відео)

На кордоні з Молдовою правоохоронці зірвали спробу нелегального переправлення чоловіка призовного віку. Організатор планував провести його в обхід нарядів прикордонників за п'ять тисяч доларів.

Про це повідомляє пресслужба Головного управління Національної поліції України в Одеській області.

За даними слідства, 35-річний житель одного з райцентрів Одещини шукав охочих виїхати за кордон попри заборону та пропонував «допомогу» за гроші. Коли він знайшов «клієнта», домовився про суму в п’ять тисяч доларів. На вокзалі чоловік отримав завдаток у 2 тисячі гривень і на таксі відвіз пасажира в прикордонну зону.

План був простий: після настання темряви ділок мав провести «мандрівника» до кордону в обхід офіційних пунктів пропуску. Після вдалого перетину той повинен був заплатити решту.

Схему зупинили, коли обидва почали наближатися до кордону. У затриманого вилучили гроші, телефон та інші речі, пов’язані з оборудкою.

Чоловіку вже повідомили про підозру, суд відправив його під варту з можливістю внести заставу понад 242 тисячі гривень. Слідство триває.

Раніше на  USIonline.com

В Одесі водій таксі «налагодив» схему перевезення ухилянтів за кордон (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.