З порту Одеси у рамках GrainFromUkraine вийшло судно (відео)

На балкері до Сомалі доставлять 25 тис. тонн продовольчої пшениці.

Про це повідомляє Міністерство інфраструктури України.

У п’ятницю, 9 грудня, балкер NEVA вийшов з порту «Одеса» у рамках ініціативи GrainFromUkraine. Судно у складі каравану рухається «зерновим коридором» до Сомалі.

Попри війну та териристичні атаки росії на українську цивільну інфраструктуру Україна продовжує розділяти відповідальність зі світом у питаннях протидії світовому голоду. Ці 25 тисяч тонн – пряма допомога від української держави. Доставка гуманітарного вантажу реалізується за підтримки Уряду Японії, Франції та Фінляндії, — зазначив віце-прем’єр Міністр розвитку територій, громади та інфраструктури України Александр Кубраков.

NEVA — це вже третє судно в рамках ініційованої Президентом України Володимиром Зеленський Програми #GrainFromUkraine. На борту перших двох суден експортували 55 тис. тонн української пшениці. Судна були направлені до Єфіопіі, яка перебуває на межі голоду. Це продовольство для майже 200 тис людей на рік.

#GrainFromUkraine за підтримки Всесвітньої Продовольчої Програми ООН та партнерів має на меті допомогти країнам, які потерпають від голоду.

Зазначимо, з початку деблокади з портів Великої Одеси вийшло 533 судна, які експортували 13,3 млн. тонн українського продовольства до країн Азії, Європи та Африки.

Раніше на USIonline.com

Їжа для Алжиру: з портів Великої Одеси вийшов караван суден із зерном

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.