Витягли з палаючої автівки: в Одесі збирають гроші на лікування військового  «фото»

Витягли з палаючої автівки: в Одесі збирають гроші на лікування військового 

До 24 лютого Андрій був енергетиком, на фронт потрапив як водій-механік. Після потрапляння на міну загинув його командир, а хлопця змогли витягнути. Він отямився вже в Одесі після п'ятої операції. Зараз волонтери збирають гроші на його лікування, щоб буквально поставити хлопця на ноги. 

Про це розповів волонтер Андрій Танцюра.

Андруха, Андруха, ти живий? Якщо так, підніми руки, – це єдине, що почув водій-механік після вибуху.

Міна миттєво обірвала життя жінки-командира, а хлопцеві пощастило залишитися живим. Побратими витягли його з машини, намагалися поставити на ноги, але він відразу впав і знепритомнів. До тями хлопець прийшов вже в Одесі після п’ятої операції.

Ворожа арта гатила постійно, наша башня з гарматою крутилася в різні боки, як скажена. Зазвичай у нас, як тільки навідник відстрілявся по ворогові, я відразу міняю позицію. Кілька секунд – і нас там вже немає. А тут огляд був обмежений, і ми напоролися на міну. ​​Не пощастило, – розповідає Андрій.

Близько двох місяців 23-річний житомирець лежав нерухомий під апаратом Єлізарова. У нього роздроблені тазові кістки і не вистачає шматка кістки у стегні.

Коли дивишся на рентген-знімок, лячно – там такий жах. Тільки зараз потроху дозволили вставати, навчився пересуватися. Але коли під швом загоються м’язи та проведуть наступну операцію, знову доведеться лежати каменем. Почуваюся неповноцінним,- розповів хлопець.

Андрій – єдина дитина у сім’ї. Тож спочатку його мати була у паниці, зараз потрошки відійшла від шоку, приїжджає до лікарні кожного місяця.

Як тільки встану на ноги – повернуся до своїх пацанів. Найяскравішим відкриттям для мене в цій війні є мій колектив, хлопці. Я в кожному з них впевнений, я був вражений, що навколо мене такі люди – справжні. Від 21 до 50 років, – зізнається Захисник.

Але залишатися в армії у мирний час хлопець не планує.

У кожного там своя позиція. Хтось пішов захищати Батьківщину, хтось сім’ю. У мене просто помста була. А після Перемоги хочу поїхати туди, де мене ніхто не знає, і я нікого. І жити,- розповів Андрій.

До 24 лютого Андрій працював енергетиком, прокладав електромережі.  Після повістки хлопець потрапив до Києва робити оборонні укріплення.  Звідти Андрій вирушив старшим стрільцем до своєї першої бойової частини – 24-ї бригади. Але вже на полігоні у Черкасах йому запропонували стати водієм-механіком БМП. На ній наш Герой й пішов звільняти Херсон і помститись за все те горе, що принес з собою ворог.

Якщо ви можете допомогти Андрію та іншим хлопцям.

Реквізити для допомоги:
– Приватбанк 4149 6293 1636 7622 Танцюра А.В.
– Монобанк 4441 1144 5450 6823 Танцюра А.В.

Посилання на Банку у Моно
-Для перерахувань з-за кордону:
PayPal
Переказ на: atv50@mailfence.com
Western Union або Money Gram

Раніше на  USIonline.com

Одеській ветеринар залишився без ніг на фронті: потрібна допомога 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.