Виконавець вбивства відомого лікаря, затриманий в Одесі, отримав довічне ув’язнення «фото»

Виконавець вбивства відомого лікаря, затриманий в Одесі, отримав довічне ув’язнення

Прокурор у суді довів, що наприкінці 2019 року виконавець злочину отримав замовлення на вбивство відомого столичного лікаря. Він виконав замовлення. За вбивство лікаря виконавця засуджено до довічного ув'язнення, а спільника – до 15 років тюрми.

Про це повідомляє пресслужба Офісу генпрокурора.

Наприкінці 2019 року кілер отримав замовлення на вбивство. Прибувши у грудні 2019 року з Турецької Республiки, він розпочав підготовку до злочину, залучивши свого знайомого, який мав громадянство РФ і Киргизької Республіки та проживав у Києві.

Обвинувачені збирали інформацію про потерпілого – розпорядок дня, маршрути його руху, звички та коло спiлкування. Для стеження за ним використовували орендовані на третіх осіб автомобілі, а для спілкування між собою – сім-карти різних мобільних операторів. Вони придбали знаряддя вбивства – перероблений самозарядний пiстолет з глушником.

Увечері 2 лютого 2020 року виконавець підстеріг потерпілого поблизу місця його проживання на вул. Саксаганського в м. Києві та здійснив у нього 4 прицільних постріли. Від отриманих поранень чоловік загинув на місці. Здійснивши вбивство, обвинувачені втекли.

Виконавця злочину затримали через два тижні в Одесі під час спроби виїхати за межі України.

Одночасно у м. Києві правоохоронці затримали і його спільника. У обох затриманих були вилучені підроблені документи.

За підтримання публічного обвинувачення Київською міською прокуратурою суд присяжних засудив виконавця замовного вбивства лікаря до довічного позбавлення волі, а його спільника – до 15 років ув’язнення.

Раніше на USIonline.com

Звіряче вбивство під Одесою: чоловік вбив подружню пару (фото, відео)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.