Видавав себе за майстра з утеплення фасадів: в Одесі викрили ув’язненого шахрая (фото) «фото»

Видавав себе за майстра з утеплення фасадів: в Одесі викрили ув’язненого шахрая (фото)

Тридцятиоднорічний ув'язнений, перебуваючи у виправній колонії, обманув дев'ятьох одеситів, пропонуючи фіктивні послуги з утеплення фасадів будівель.

Про це повідомляє облуправління поліції.

Шахрай в інтернеті розмістив оголошення з контактним номером телефону, нібито надаючи будівельні послуги. Упродовж трьох днів дев’ятеро мешканців Одеси відгукнулися на пропозицію. Під час розмов «майстер» переконував у необхідності передоплати — 3500 гривень — після чого обіцяв надіслати бригаду. Та щойно гроші надходили на рахунок, зв’язок обривався, а клієнти залишалися ні з чим.

Загалом ув’язнений незаконно заволодів 31 500 гривнями. Потерпілі звернулися до поліції, а слідчі оперативно встановили особу правопорушника. У нього вилучили мобільний телефон із доказами шахрайської діяльності.

Горе-шахраю повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 190 КК України — шахрайство, вчинене повторно. За новий злочин йому загрожує до трьох років позбавлення волі.

Слідство триває.

Раніше на  USIonline.com

В Одесі викрили шахрая, який видавав себе за працівника ЖКС та ошукав десятки громадян

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.