Втратив свідомість на залізничній колії: поліцейські врятували чоловіка перед поїздом «фото»

Втратив свідомість на залізничній колії: поліцейські врятували чоловіка перед поїздом

Чоловікові стало погано на залізничних коліях. Він знепритомнів на рейках, у той момент, коли до переїзду насувався поїзд.

Про це повідомили в облуправлінні поліції.

Пригода сталася на Одещині, – чоловікові стало погано в той момент, коли він переходив залізничні колії на переїзді перед закритим шлагбаумом. У цей момент колона автомобілів чекала, доки проїде поїзд.

У цей час поряд проїжджали двоє поліцейських Білгород-Дністровського районного відділення поліції Дмитро Биковський та Вадим Романець, які їхали у бік Одеси у відрядження. Правоохоронці помітили чоловіка на залізничних коліях і допомогли йому підвестися.

Розуміючи серйозність ситуації, ми з колегою миттєво попрямували до непритомного чоловіка, – розповідає Дмитро Биковський, – потяг наближався і я чітко розумів, що час йде не на хвилини, а на секунди. Люди з автівок, ставши свідками події, приєдналися до порятунку перехожого.

Громадянина швидко привели до тями і, піднявши, відвели від залізничної дороги, де одразу проїхав потяг, який міг стати для нього роковим. Постраждалому викликали «швидку» і передали його медикам для надання необхідної медичної допомоги, – розповіли полицейcькі.

Завдяки своєчасному втручанню поліцейських та небайдужості громадян, трагедії вдалося запобігти.

Раніше на USIonline.com

Одесит затримав грабіжника і отримав відзнаку від поліції

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.