Вступна кампанія 2023: в Одеській області розповіли як проходитиме НМТ «фото»

Вступна кампанія 2023: в Одеській області розповіли як проходитиме НМТ

Основна сесія НМТ-2023 для майбутніх абітурієнтів запланована на червень.

Про це розповів голова департаменту освіти та науки Одеської ОВА Олександр Лончак, повідомляє Українська  Служба Інформації.

За його словами, реєстрація на НМТ-2023 відбуватиметься у квітні на сайті УЦОЯО у безпаперовій формі.

Учасникам доведеться завантажити свої документи в спеціальний сервіс. У школах дітям все допоможуть. Після реєстрації — отримаєте доступ до своєї інформаційної сторінки. На ній буде вся інформація про те: де, коли, як буде проходити тестування, коли прийти, у який час, які результати тощо, — додав Олександр Лончак.

Основна сесія запланована на червень, додаткова — наприкінці червня і на початку липня.

Додаткова розрахована для тих вступників, які з поважних причин не пройшли тестування під час основної сесії.

Цьогоріч до результатів із кожного з предметів застосовуватимуть різні коефіцієнти. Інформацію про їхнє значення згодом оприлюднять на сайті МОН у Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2023 році.

Часу буде відведено 180 хвилин. Учасник його самостійно розподілятиме між предметами. Як пояснив Олександр Лончак, комусь довше треба з українською, а комусь посидіти над математикою. Всі предмети складатимуть в один день.

Щодо тестування з іноземної — не буде завдань із відкритою формою відповіді та аудіюванням.

Кількість тестових балів за кожен складений предмет буде відома учаснику після виконання усіх завдань. Таким чином шанси для вступу можна оцінити одразу.

З метою виконання заходів безпеки, як і минулого року, саме тестування буде відбуватися в приміщеннях з укриттями, в спеціально обладнаних комп’ютерних аудиторіях, їх перелік та адреси розташування не будуть у відкритому доступі. Подбаємо і про додаткові джерела живлення на випадок аварійних відключень електроенергії. Тестування призупинятимуть під час повітряних тривог і продовжуватимуть лише після повернення учасників і працівників з укриттів, — підкреслив Олександр Лончак.

Також плануються екзаменаційні центри за кордоном, наразі тривають переговори із закордонними партнерами на рівні Міністерства освіти і науки України.

Зазначимо, для тренувань є демонстраційні варіанти тестів. Поки в доступі з української мови та математики. Але незабаром з’являться з усіх предметів НМТ.

Раніше на USIonline.com

Історія України – не обов’язковий предмет НМТ: думки одеських фахівців (відео)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.