Встановлені особисті дані більше 14 тисяч військових рф, що воюють в Україні – кіберполіція

Кіберполіція встановила понад 14 500 тисяч імен та особисті дані російських військових, які брали участь в бойових діях на території України.

За словами начальника Департаменту кіберполіції Юрія Виходця, правоохоронцям відомі дані 14,5 тисяч російських солдатів, окрім цього, встановлена участь 170 членів незаконних збройних формувань у бойових діях та фінансуванні війни.

Правоохоронець додав, що поліцейським вдалось попередити майже 400 кібератак на українські інформаційні ресурси та ліквідувати їх наслідки.

Загалом з початку війни працівники підрозділу провели понад 1 400 обшуків, поді час яких виявили понад 800 фактів онлайн-шахрайства та були викриті 23 педофіли, які створювали та розповсюджували заборонений контент за участю дітей. Від їх дій, на жаль, постраждало 48 дітей.

Начальник кіберполіції повідомив, що українським правоохоронцям вдалось налагодити співпрацю з іноземними партнерами. Спільно з якими було заблоковано 170 криптогаманців, які використовуються для підтримки пропагандистської діяльності на території України. Іноземні кіберцентри, Європол та Інтерпол реагували на запити українських правоохоронців й допомагали у блокуванні роботи міжнародних компаній на території Росії.

Завдяки нашим запитам понад 450 компаній припинили роботу на території росії, частково чи повністю обмежили надання послуг громадянам країни-окупанта, – зазначив Юрій Виходець.

Раніше на USIonline.com

В Україні вперше заблокували віртуальний гаманець російського «волонтера» (відео)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.