Врятувати планету: одеська школярка отримала почесну грамоту на Олімпіаді геніїв у США «фото»

Врятувати планету: одеська школярка отримала почесну грамоту на Олімпіаді геніїв у США

Підлітки представили свої екоідеї. Одеситка Дар»я Панайотова отримала окрему нагороду. 

Про це розповіли в Міністерстві освіти України.

Найбільша українська делегація учасників GENIUS Olympiad повернулася до Києва зі США. 47 учнів Малої академії наук представили Україну в Рочестерському технологічному інституті, що у штаті Нью-Йорк. Українські діти привезли 35 нагород. Серед переможців — 14 учасників із почесною відзнакою, 9 учасників із бронзовими медалями, 7 зі срібними та 5 із золотими.

Учасників Олімпіади геніїв урочисто зустріли та привітали з перемогами на пресконференції у Музеї науки. Подію організували Міністерство освіти і науки та Мала академія наук. На пресконференції підлітки розповіли журналістам про свої екоідеї.

Ваша участь в Олімпіаді геніїв — це також про внесок у перемогу нашої країни. Адже ви не лише презентували свої проєкти, а й представляли Україну на міжнародній арені. Ви показали нас світові як державу з потужним інтелектуальним потенціалом. Незважаючи на виклики війни та сильний психологічний тиск, ви продовжили займатися своєю справою. Переконаний, що також зможете вибудувати країну, у якій буде хотітися жити, — звернувся до учасників змагання Оксен Лісовий.

Золото на GENIUS Olympiad вибороли Євгенія Вінницька, Олег Запара, Маргарита Перепелиця, Назар Солопіхін і Єгор Щасний.

Почесною нагородою журі конкурсу відзначило, зокрема, Дар’ю Панайотову, ученицю одеського ліцею №82 – у категорії мистецтво.

GENIUS Olympiad — це міжнародний конкурс екологічних проєктів, який щороку відбувається в США і збирає понад 1 500 учасників з 60 країн. У 2021 році Мала академія наук України першою у світі отримала ліцензію на проведення національного етапу цього заходу в Україні. Цього року в національному відборі взяли участь 700 проєктів з усієї України.

Раніше на USIonline.com

Вихованці одеської «Крижинки» перемогли на всеукраїнських змаганнях (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.