Ворог вдарив по дамбі у Кривому Розі «Кинджалами» та «Іскандерами» – людей евакуюють через підтоплення «фото»

Ворог вдарив по дамбі у Кривому Розі «Кинджалами» та «Іскандерами» – людей евакуюють через підтоплення

Після удару по Кривому Рогу Володимир Зеленський виступів з промовою.

По Криворіжжю ворог завдав ракетного удару сімома крилатими ракетами. Пошкоджено гідротехнічний об’єкт, транспортну інфраструктуру, ворог намагався створити надзвичайну ситуацію в регіоні.

Постраждалих нема. Ситуація під контролем рятувальних та аварійних служб. Триває ліквідація наслідків.

За уточненими даними для цього ракетного удару ворог застосував аеробалістичні ракети типу «Кинджал» та «Іскандер», – йдеться у повідомленні ОК «Південь».

Всю ніч у місті Кривий Ріг приборкували воду, яка розлилась після ракетному удару по гідротехнічним спорудам, повідомляють ЗМІ. Через атаку рівень води на різних ділянках річки Інгулець піднявся від 1 до майже 2 метрів. Мешканців низки вулиць в Інгулецькому та Центрально-Міському районах міста евакуювали.

Додамо, що після атаки по Кривому Рогу президент України Володимир Зеленський звернувся до росіян російською мовою і сказав, що це ще одна причина, чому Росія програє:

Сьогоднішні ваші ракетні удари, російські ракети по Кривому Рогу, по дамбі Карачунівського водосховища. По об’єктах, які не мають взагалі ніякої військової цінності, фактично по сотнях тисяч мирних людей.

Це ще одна причина, чому Росія програє. Програє не тільки цю війну, а саму історію. Історію пишуть люди, нелюди – ніколи.

Ким ви залишитеся в історії – всі ті, хто б’є цими ракетами? Ті, хто прийшов на нашу землю? – Слабаками. Ви – слабаки, які воюють з цивільними.

Фото – голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко у Telegram

Раніше на USIonline.com

Війна. День 204 (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.