Володимир Зеленський на саміті в Молдові запропонував коаліцію «Петріотів» «фото»

Володимир Зеленський на саміті в Молдові запропонував коаліцію «Петріотів»

Президент України, який прибув на саміт Європейської політичної спільноти, що проходить 1 червня в Молдові, збирається обговорити з європейськими лідерами створення коаліції з купівлі та постачання в Україну зенітно-ракетних комплексів Patriot.

Йдеться про коаліцію з постачання в Україну зенітно-ракетних комплексів MIM-104 Patriot, повідомляє кореспондент Української Служби Інформації.

Сьогодні працюємо у Молдові. Участь у саміті Європейської політичної спільноти. Багато двосторонніх зустрічей. Розвиваємо коаліцію винищувачів та пропонуємо коаліцію «Петріотів». ЄС, НАТО, формула миру. Усе для захисту нашого майбутнього, – написав Володимир Зеленський у своєму телеграм-каналі.

Також український президент зазначив, що Молдова і Україна – не лише сусіди, а й надійні партнери.

Продовжуємо зміцнювати співпрацю між нашими країнами і разом протидіяти викликам з боку Росії, – підкреслив він.

На спільній із президентом РМ Майєю Санду прес-конференції Зеленський розповів, що «Україна готова вступити до НАТО, ми чекаємо, коли НАТО буде готовий прийняти Україну. Гарантії безпеки важливі не лише для України, а й для наших сусідів — для Молдови через агресію Росії».

У Молдові 1 червня відбувається саміт Європейської політичної спільноти, в якому беруть участь близько 50 президентів, прем’єр-міністрів та офіційних осіб ЄС. І вже є значущі заяви.

Ми вважаємо, що переговори щодо вступу Молдови до ЄС мають розпочатися цього року. Ми вражені швидкістю, на яку Молдова відреагувала на рекомендації Єврокомісії, – сказала Глава Європейського парламенту Роберта Метсола.

Раніше на USIonline.com

Одесу відвідав президент Зеленський (відео)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.