Володимир Зеленський і Анджей Дуда відкрили в Києві Алею сміливості «фото»

Володимир Зеленський і Анджей Дуда відкрили в Києві Алею сміливості

На площі Конституції в Києві з»явилася Алея сміливості, на якій відзначатимуть справжніх друзів нашої держави.

Участь у відкритті Алеї сміливості взяли президент України Володимир Зеленський і президент Республіки Польща Анджей Дуда, повідомляє Офіс президента.

Алею закладено за ініціативою Володимира Зеленського до 31-ї річниці незалежності України. Місце обрано невипадково, адже саме на площі Конституції навпроти Верховної Ради народилася сучасна незалежна Україна.

Володимир Зеленський наголосив, що на цій Алеї будуть вказані імена політичних лідерів та інших представників країн-партнерів, які надають Україні важливу підтримку з початку повномасштабного вторгнення Російської Федерації. Першим іноземним лідером, відзначеним на Алеї сміливості, став Президент Польщі Анджей Дуда.

Сьогодні я хочу в присутності Президента Польщі Анджея Дуди відкрити Алею сміливості. Його ім’я завжди буде на цій Алеї. Це символ хоробрості, символ дружби, підтримки України тоді, коли вона справді потрібна, – наголосив Володимир Зеленський.

Анджей Дуда відіграв особливо важливу роль у зміцненні обороноздатності нашої держави в перші дні повномасштабної агресії РФ. Він прибув до охопленої війною України, назвав дії Росії безпрецедентним порушенням міжнародного права та наголосив, що цим РФ виключає себе з міжнародної спільноти. Крім того, саме Польща однією з перших країн ЄС стала новою домівкою для мільйонів вимушених переселенців з України.

Раніше на USIonline.com

Зеленський виключає можливість переговорів в разі судилища над захисниками Маріуполя

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.