Вночі Миколаїв зазнав обстрілів: є загиблі (фото) «фото»

Вночі Миколаїв зазнав обстрілів: є загиблі (фото)

Орієнтовно о 01:10, 14 вересня, Миколаїв зазнав ракетних обстрілів. За попередніми даними, двоє людей загинули, троє отримали поранення та трьом громадянам надана допомога амбулаторно.

Про це повідомляє голова Миколаївської ОВА Віталій Кім.

Окупанти пошкодили навчальний заклад, об’єкти інфраструктури та житлові будинки, зокрема, було влучання біля дев’яти- та п’ятиповерхівки.

Також внаслідок влучання на територію підприємств виникла пожежа на виробничій будівлі та займання автівки.

Під постійним вогнем залишаються населені пункти Березнегуватської громади, що знаходяться на лінії розмежування. Так, орієнтовно об 11:30, 13 вересня, були обстріли с. Червоний Яр. Біля 20:34 обстрілів зазнала станція Березнегувате. Також о 23:50 обстріли зафіксовані на околицях смт Березнегувате. Інформація щодо наслідків уточнюється. Постраждалих немає.

Тривають обстріли Широківської громади. Так, 13 вересня, з 10:00 до 14:00 обстріли лунали переважно за межами населених пунктів громади, влучання були по сільськогосподарським будівлям. Також внаслідок обстрілів с. Поляна та с. Червона Долина пошкоджено сільськогосподарські будівлі. Вчора, з 18:00 до 19:30, обстрілів зазнало с. Широке. Внаслідок чого зруйновано один житловий будинок. Постраждалих немає. Вранці, 14 вересня, з 05:30 до 05:45 були обстріли за межами с. Широке.