ВМС України показали підводні дрони, які передасть Великобританія для розмінування моря (фото) «фото»

ВМС України показали підводні дрони, які передасть Великобританія для розмінування моря (фото)

Велика Британія передасть Україні шість підводних дронів – мисливців за мінами, а також забезпечить відповідне навчання, щоб допомогти Україні очистити берегову лінію.

Про це повідомляє командування ВМС ЗСУ з посиланням на Міністерство оборони Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії.

Протягом найближчих місяців Королівський флот і наші американські партнери навчать користуватися автономними мінно-пошуковими апаратами десятки українських військовослужбовців.

Сполучене Королівство надає Україні підводні безпілотні дрони та навчає українських військовослужбовців у Британії використовувати їх для очищення берегової лінії від мін.

Три з шести дронів будуть надані зі складів ЗС Сполученого Королівства, а ще три будуть придбані у промисловості. Легкий автономний апарат призначений для використання на мілководних узбережжях, ефективно працює на глибині до 100 м для виявлення, локалізації та ідентифікації мін за допомогою набору датчиків, щоб ВМС ЗС України могли їх знищити.

Протягом найближчих місяців десятки військовослужбовців ВМС ЗС України навчаться користуватися безпілотниками, перший курс вже розпочато, – наголосили у ВМС Україні.

Раніше на USIonline.com

Корвету ВМСУ присвоїли ім’я «Гетьман Іван Мазепа»

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.