Власниця одеського готелю незаконно отримала українське громадянство «фото»

Власниця одеського готелю незаконно отримала українське громадянство

До того ж, жінка продовжує жити у Росії та підтримує збройну агресію росіян проти України.

Про це йдеться в ухвалі Одеського апеляційного суду.

Згідно з документом, слідчі ДБР виявили, що власниця одеського готелю “Аркадія” отримала громадянство України всупереч закону. За версією слідства, жінка заплатила хабар працівникам міграційної служби, щоби отримати український паспорт. Ті, в свою чергу, незаконно оформили документи про надання їй громадянства України буцімто на підставі територіального походження. При цьому, сама жінка на той момент перебувала у Росії і фізично не могла подати власноруч підписану заяву.

Завдяки незаконно отриманому українському паспорту підозрювана оформила на себе та близьких людей об’єкти нерухомості в Одесі й розпочала готельний бізнес.

Слідчі також стверджують, що власниця готелю продовжує бути громадянкою РФ, живе на території країни-агресора, публічно підтримує вторгнення в Україну та не визнає українського суверенітету над тимчасово окупованими територіями.

Відзначимо, що кінцевим бенефіціарним власником готелю “Аркадія” є Ліна Аківісон.

Нагадаємо, за клопотанням поліції Печерський райсуд Києва заарештував одеські готелі “Центральний”, “Аркадія”, “Моцарт” і “Одеса” й передав їх в управління АРМА.

Раніше на  USIonline.com

В Одессе арестовали известные гостиницы, принадлежащие россиянам

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.