Війна: одесити виробляють окопні свічки для ЗСУ з підручних матеріалів (відео)

В Одесі пройшов майстер-клас з виготовлення окопних свічок. Всі вироби, які зібрали на благодійній акції, перепадуть українським воїнам Південного напрямку.

Технологію виготовлення окопних свічок дізнавалася кореспондент Української Служби Інформації Ніна Ляшонок.

Дивіться відео на нашому каналі на Youtube.

Проста жерстяна або консервна банка, картон та парафін – саме з цих матеріалів одесити виготовлюють окопні свічки, які, за словами волонтерів, зігрівають наших захисників на передовій та можуть стати у пригоді там, де немає світла.

Ця річ допомагає також гріти їжу під час дуже скрутних або складних становищ в окопах або військових форматах, – пояснила організатор проєкту «Культурна реставрація» Віра Рябущенко.

Технологія з виготовлення окопної свічки дуже проста, діляться волонтери. Це можуть робити навіть діти. Потрібна залізна консервна банка, ножиці, тара для топлення воску та товстий гофрований картон. Його тромбують до ємності та зверху заливають воском. Якщо свічку правильно зробити, вона буде горіти від трьох до шести годин, в залежності від об’єму тари.

Ці свічки підійдуть й жителям окупованих територій. Тим, у кого відключають світло, або є якісь проблеми з постачанням газу, на них можна готувати їжу, – розповіла волонтер.

Всі виготовлені свічки передадуть нашим воїнам на Херсонщину.

Раніше на  USIonline.com

В Одесі відбувся майстер-клас з виготовлення окопних свічок (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.