Війна. День 581: коротко про головне (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) «фото»

Війна. День 581: коротко про головне (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Поки росіяни продовжують атакувати цивільну інфраструктуру і мирних мешканців, Сили оборони України продовжують ведення оборони на сході та півдні України, наступальної операції на Мелітопольському напрямку та наступальних дій на Бахмутському напрямку.

Українська Служба Інформації продовжує вести хроніку повномасштабної війни та пов’язаних з нею подій.

Генштаб ЗСУ повідомляє, що протягом минулої доби відбулося 26 бойових зіткнень. Ворог завдав 10 ракетних та 77 авіаційних ударів, здійснив 44 обстріли з реактивних систем залпового вогню як по позиціях наших військ, так і по цивільних об’єктах нашої держави.

***

На Авдіївському напрямку Сили оборони відбили атаки противника в районі населеного пункту Сєверне Донецької області. На Мар’їнському напрямку противник вів безуспішні наступальні дії в районі Мар’їнки, де протягом минулої доби здійснив 13 невдалих спроб витіснити наші підрозділи із займаних позицій.

***

Водночас, Сили оборони України продовжують ведення наступальної операції на Мелітопольському напрямку, наступальні (штурмові) дії на Бахмутському напрямку, завдають окупаційним військам втрат в живій силі та техніці, виснажують ворога вздовж всієї лінії фронту.

***

На Херсонському напрямку Сили оборони продовжують вести контрбатарейну боротьбу, знищують склади забезпечення та наносять успішне ураження по тилах противника.

Раніше на  USIonline.com

Війна. День 579: коротко про головне (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.