Війна. День 388: коротко про головне (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) «фото»

Війна. День 388: коротко про головне (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Положення на фронтах залишається дуже непростим, бійці ЗСУ знов і знов відбивають атаки ворога, якій не полишає спроб штурму. Але українці знов відчули міжнародну підтримку – після того як вчора суд в Гаазі видав ордер на арешт Путіна. Жорна правосуддя мелють повільно, але невідворотно – це означає, що обов»язково настане день, коли наш ворог буде покараний.

Українська Служба Інформації продовжує вести хроніку повномасштабної війни та пов’язаних з нею подій.

За даними Генштабу ЗСУ, противник завдав 34 авіаційних удари. 11 з них – із застосуванням БПЛА «Шахед-136». 10 цих БпЛА було знищено нашими підрозділами ППО, але один, нажаль, влучив в об’єкт промислової інфраструктури. На щастя, жертв серед цивільного населення немає. Також противник завдав одного ракетного удару та здійснив 57 обстрілів з РСЗВ. Один з них – по населеному пункту Велетенське Херсонської області. Уламками пошкоджено 7 приватних будинків та будівля місцевого дитячого садочка. Тут також, на щастя, обійшлось без жертв.

***

Авіація Сил оборони України за добу завдала 6 ударів по районах зосередження окупантів, а підрозділи ракетних військ і артилерії уразили 2 райони зосередження особового складу противника та 1 позицію розгортання його засобу ППО.

Раніше на USIonline.com

Війна. День 387: коротко про головне (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.