Війна. День 222: коротко про головне (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) «фото»

Війна. День 222: коротко про головне (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Наші підрозділи продовжують активні дії, тримають ініціативу на закріплених територіях і в просуванні. Мають частковий успіх на півночі.

Українська Служба Інформації продовжує вести хроніку повномасштабної війни та пов’язаних з нею подій.

Нашою авіацією нанесено 7 ударів по ворогу, силами протиповітряної оборони в Бериславському районі збитий ворожий ударний гелікоптер Ка-52, повідомили в ОК “Південь”.

***

За даними Генштабу ЗСУ, за добу від ворожих ударів постраждали 80 населених пунктів, натомість наші захисники уразили два командних пункти, чотирнадцять районів зосередження живої сили, озброєння та військової техніки, три склади з боєприпасами та паливо-мастильними матеріалами, а також вісім інших важливих об’єктів противника.

***

Сержант Сергій Шевчук з Білгород-Дністровського району загинув у бою на Миколаївщині.

***

Не варто боятися ядерної торпеди “Посейдон”, яку нібито випробовуватимуть росіяни. Це маніпуляція ворожої пропаганди, вважають у Центрі протидії дезінформації.

***

Російська держдума схвалила “приєднання” до РФ тимчасово окупованих територій Україні. Звісно, ані Україна, ані міжнародна спільнота не визнають такого кроку. Більш того, російські власті самі не можуть відповісти на питання, які саме території і в яких кордонах вони “приєднують”.

***

Визволенний Ізюм намагається оговтатися від наслідків окупації.

***

Окупанти намагаються оборонятися, аде на низці напрямків вимушені відступити, йдеться у звіті ОК “Південь”.

***

Втрати підрозділів, які перебувають безпосередньо на лінії зіткнення, росіяни поповнюють за рахунок представників так званих “силових структур”, що діють на тимчасово окупованій території Донецької області, повідомляють у Генштабі ЗСУ. Забезпечення адміністративно-поліцейського режиму на тимчасово окупованій території буде покладатися на підрозділи федеральної служби безпеки російської федерації.

***

Начальник Одеської ОВА Максим Марченко підбив підсумки дня.

Раніше на  USIonline.com

Війна. День 221: коротко про головне (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.