
Відомий одеський краєзнавець, член історико-топонімічної комісії доєднався до українського війська
Олександр Бабіч повідомив що став до лав захисників, попередньо підготувавшись упродовж кількох місяців.
Про це повідомляє кореспондент Української Служби Інформації з посиланням на допис Олександра Бабіча у Facebook.
Завтра у мене відправка до війська. Йду добровольцем на контракт. По мобілізації – з поверненням мого сержантського звання, а потім з переатестацією на офіцерське (але це поки що плани). Готувався вже декілька місяців, спокійно збирався, так що рішення виважене і раціональне, – повідомив він.
Історик зазначив, що готуючись до вступу до лав захисників завершив низку важливих проєктів, одним з яких є сайт – цифровий каталог некрополів та поодиноких поховань «Місця скорботи Одеси», про що повідомляла УСІ.
Крім того, він дописав дисертацію на тему «Населення Одеси у 1941-1944 рр.: динаміка, рефлексії на окупацію, стратегії виживання» в аспірантури Черновицького національного університету і сподівається захистити її у жовтні.
Крім того історик зазначив, що його волонтерська ГО «Суспільство та історична спадщина» продовжує свою роботу в Одесі та закликав усіх допомагати армії.
Зазначимо, що Олександр Бабіч – відомий в Одесі краєзнавець, історик, екскурсовод та волонтер. Також він тривалий час входив до складу історико-топонімічної комісії при Одеському виконкомі.
Фото – Наталя Довбиш
Раніше на USIonline.com —
Організатор низки фестивалів в Одесі доєднався до захисників України
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.