Відома одеська краудфандінгова платформа стала всеукраїнською і збирає на дрон для ЗСУ «фото»

Відома одеська краудфандінгова платформа стала всеукраїнською і збирає на дрон для ЗСУ

В цьому році одеській платформі «Моє місто» виповнюється 7 років. На відміну від багатьох спільнот такого роду, у часи війни вона не тільки не «взяла паузу», але й вийшла на новий рівень.

Про це повідомили у самій платформі.

“Моє місто” тепер працює у всеукраїнському масштабі і підтримує різноманітні проекти з гуманітарної та мілітарної допомоги.

Зараз у нас немає жодного соціального проєкту на покращення міста – все спрямовано на його захист чи гуманітарну допомогу людям. Спочатку мені здавалось, що ми, як і більшість краудфандингових платформ, “візьмемо паузу” в роботі, бо дійсно було складно усвідомити, де в цьому всьому ми. Втім ми акумулювали всю нашу лють та продовжили працювати, для скорішої перемоги нашої України, – говорить CEO платформи «Моє Місто» Сергій Лукачко.

За час повномасштабної війни платформа реалізувала більше 15 проектів, зібравши більше 4 млн грн. Основні сили були спрямовані на забезпечення наших військових у Харківській та Херсонській областях.

На честь свого дня народження “Моє місто” долучилося до збору коштів на безпілотник Delta Quad Pro View, який допоможе артилеристам нищити окупантів. Це наймасштабніший проект за всю історію платформи — зібрати треба 2,3 млн грн. Втім, 55% від необхідної суми вже зібрано.

Прийняти участь у зборі можна за посиланням.

Раніше на USIonline.com

Одеські волонтери створили онлайн-меморіал жертвам війни із посиланнями на соцмережі загиблих людей

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.