Відключення світла не торкнуться Одеського вокзалу – до станції під’єднають потужний генератор «фото»

Відключення світла не торкнуться Одеського вокзалу – до станції під’єднають потужний генератор

Одеський залізничний вокзал отримав від Червоного Хреста генератор для безперебійного забезпечення освітлення. Ще 34 таких пристрої встановлять на інших вокзалах країни для забезпечення освітлення в умовах війни.

Як повідомили в АТ «Укрзалізниця», генератори будуть підключені в рамках програми енергонезалежності вокзалів.

Впевнено входимо до зими, бо наші партнери роблять все, щоб вокзали залишались точкою, куди люди можуть прийти і гарантовано отримати послуги. На вокзалах розгоратимуться точки, де можна буде отримати чай, каву, погрітися, і ці генератори дозволять зробити вокзали незалежними від можливих атак ворога на енергетичну інфраструктуру України. Дякую Червоному Хресту України за співробітництво, – відзначив член правління «Укрзалізниці», голова пасажирського напрямку Олександр Перцовський.

Окрім одеського залізничного вокзалу, генератори працюватимуть на двох вокзалах Запоріжжя, на вокзалі у Вінниці та Хмельницькому, у Кам’янці-Подільському, Бердичеві, Рівному, Кривому Розі (2 вокзали), Ковелі, Коломиї, Мукачево, Трускавці, Моршині, Жмеринці, Івано-Франківську, Чернівцях, Чопі, Ужгороді, Житомирі, Миронівці, Чернігові, Тростянці, Сумах, Харкові, Черкасах, Кропивницькому, Бердичеві, Тернополі, Львові (2 вокзали) та на станціях Тараса Шевченка і Дарниці.

Впевнені, що надана допомога сприятиме безперебійному процесу перевезення пасажирів, які тікаючи від обстрілів, полишають свої оселі, щоб зберегти життя, – зазначив генеральний директор Національного комітету Товариства Червоного Хреста України Максим Доценко.

У благодійній організації зазначили, спочатку війни волонтери надали поміч залізниці загальною вартістю майже 12 млн гривень. Так, позаминулого тижня «Укрзалізниця» також отримала від волонтерів 154 водонагрівачів, які були розподілені серед 79 вокзалів країни. А у липні до залізниці були передані 44 дефібрилятори.

Раніше на USIonline.com

Одеситам сьогодні вводять стабілізаційні відключення світла

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.