Від уламків ракет до давніх касок окупантів. Волонтери показали унікальні артефакти війни (фото) «фото»

Від уламків ракет до давніх касок окупантів. Волонтери показали унікальні артефакти війни (фото)

Виставка артефактів війни «Незламність» відбулася у рамках великого Дня підтримки, який проводить благодійний фонд «Тримай» на стадіоні «Чорноморець».

Експонати волонтери привозили із різних гарячих точок України. Серед них – уламки рашистських ракет, відстріляні тубуси гранатометів, амуніція армії росії, маринована цибуля, яку окупанти привезли з собою як провізію, і не тільки.

Ця цибуля у 3-літровій скляній банці, масштабне виробництво. У таких же банках є картопля, буряк та капуста. Тобто 4 таких банки має на себе навішати їх боєць і якось рухатися ще при цьому. З такою їжею довго вони не протримаються, – коментує волонтер «Тримай» Олександр.

Цього ж дня на стадіоні виступав оркестр Municipal Concert Band, а переселенцям знов видавали традиційні продуктові набори. Дітей розважали на майстер-класах та пригощали солодощами.

Такими івентами ми хочемо залучити якнайбільше людей, бо разом допомагати набагато ефективніше. До нас приходять люди, дивляться, відпочивають, донатять, а ще – приносять продукти, засоби гігієни та багато потрібного для ЗСУ. Вхід на заходи фонду завжди вільний, – каже керівник БФ «Тримай» Юлія Федорова.

Виставку «Незламність» можна буде знову побачити 4-5 березня з 11.00 до 18.00 на стадіоні «Чорноморець» в рамках благодійного фестиваля MoreFest ЗАРАДИ ПЕРЕМОГИ.

Івент пройшов за підтримки стадіону «Чорноморець», компаній Allrise Capital Inc., Invest UA, Одеського муніципального театру Саліка під керівництовом Ірини Тимах «Творча сила», БФ «Пісочниця».

Медіапартнер – Українська Служба Інформації