Весна: еколог показав молодих лисиць та борсуків та розповів про їхню «дружбу» у нацпарку на Одещині (фото) «фото»

Весна: еколог показав молодих лисиць та борсуків та розповів про їхню «дружбу» у нацпарку на Одещині (фото)

Зараз пора появи малеч різних видів серед птахів та ссавців. І якщо мати спеціальне обладнання, то можна прослідкувати за деякими епізодами з життя скритних тварин, таких як борсуки та лисиці.

Про це розповів вчений-еколог, співробітник нацпарку «Тузлівськи лимани» Іван Русєв.

Вчений зазначив, що лисиці та борсуки вважаються конкурентами і мають територіальну поведінку, де самці постійно відмічають межі своїх територіальних ділянок.

А тут, ось, на одному з скіфських курганів Української Бессарабії, поруч живуть «дружно» сім’ями і борсуки і лисиці. І на відеозйомках можна навіть побачити як малечі «ходять в гості» до вхідних нор сусіда. А вночі дорослі тварини обходять великі території, де шукають їжу для малеч, – звернув увагу на незвичну поведінку тварин еколог.

У цю пору року, для цих тварин багато їжі у вигляді мишоподібних гризунів, молодих граків, які падають з гнізд в колоніях гніздування та іншої природної їжі. Діти хижіх тварин дуже грайливі, але коли з’являються шуми війни, малечі миттєво ховаються в нори.

І слід зазначити, що навіть, незважаючи на шуми війни, відсутність під час війни такого вбивчого фактора з боку людини як полювання – це можливості відтворюватися не тільки цім видам, а і другим тваринам – косулям, кабанам, зайцям та іншим, – також підкреслив еколог.

На фото Івана Русєва – борсуки та лисички у місячну ніч

Раніше на USIonline.com

На Тузлівських лиманах вперше в історії спостереження помітили білу сову з «обличчям» у формі серця (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.