Великий концерт, активності для дітей та продукти: як в Одесі допомагають переселенцям із Херсона та Маріуполя (фото) «фото»

Великий концерт, активності для дітей та продукти: як в Одесі допомагають переселенцям із Херсона та Маріуполя (фото)

На стадіоні «Чорноморець» пройшов День підтримки переселенців та Великий дитячий день для всіх. Активності організував благодійний фонд «Тримай».

Про це повідомляє Українська Служба Інформації.

Це був концерт одеських музикантів, майстер-класи, аквагрим та подарунки для дітей: солодощі, соки, іграшки. А сім’ям, які через війну залишили вдома, роздавали продуктові набори та дитячу канцелярію.

Найбільше людей із Херсона. Ще багато із Маріуполя, Краматорська, Слов’янська, Бахмута. Без роботи, у чужому місті, хтось із кількома дітьми, складно. Хочемо відвернути їх хоч якось, – розповідає команда «Тримай».

На такі івенти, які проходять щотижня, волонтери закликають приносити корм для покинутих тварин, а також продукти та теплі речі для ЗСУ. Ідея спрацювала – і щотижня фонду вдається збирати та відправляти великі посилки на донецький та херсонський напрямки.

Ми самі із Херсона. Ось принесли теплі шкарпетки, миючі засоби, зубні пасти та щітки. А потім ще виявилось, що все поїде на херсонський напрямок. Тобто до хлопців, котрі наші рідні місця захищають. Ось такий збіг, – розповідає жінка, яка разом із подругою підтримала захисників.

Такі Дні підтримки переселенців волонтери проводять на стадіоні «Чорноморець» щонеділі.

Фото: Ігор Башинський

Раніше на  USIonline.com

Помощь с едой и борьба со стрессом: как одесские волонтеры поддерживают переселенцев (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.